Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Televizor Samsung UE50AU7172UXXH, 50 "/ 125 cm, 4K UHD, i hirtë

Kodi i produktit:
742136smg
Audio optike:
Prodhuesi:
Samsung
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Edge LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Hirtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

649.50 
Ju kurseni : 200.00   (31%)
449.50 € * Përfshirë TVSH-në
31% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Transporti:
24 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Ky televizor ofron tipare të përsosura për performancë të shkëlqyer. Ka diagonale 50'' me rezolucion 3840 x 2160 (4K UHD) si dhe altoparlantë me kapacitet 20W. Mbështet teknologjitë HDR10, HDR10 +, HLG, LED, Smart dhe pranuesit DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC). Lidhet përmes konektorëve HDMI, USB, CL, LAN, audio. Ka sistem operativ Tizen dhe energji të klasit G.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Audio optike:
Bluetooth:
CI:
Diagonalja e ekranit:
50
Diagonalja e ekranit cm:
125
DLNA:
EAN:
8806092076419
EPG:
Frekuencë Hz:
50
Garancioni nga prodhuesi:
2 vite
Gjerësia mm:
1 117
HbbTV:
HDMI:
HDMI 2.0:
HDMI ARC:
Indeksi i cliësisë së imazhit:
2000
Klasa e energjisë:
G
Kodi:
UE50AU7172UXXH
Konsumi kWh1000h:
87
Konsumi në HDR kWh1000h:
120
LAN:
Lartësia mm:
719
Lartësia pa mbajtëse mm:
644
Lloji i marrësit:
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (HEVC)
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Edge LED
Mbështetje për H.265 HEVC:
Ngjyra:
Hirtë
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Përmasat e kapëses VESA:
200 x 100
Pesha kg:
11.6
Pesha pa mbajtëse kg:
11,4
Prodhuesi:
Samsung
Rezolucioni:
3840 x 2160 (4K UHD)
Shfletues Interneti Uebi:
Sistemi Operativ:
Tizen
Teknologjia e TV:
HDR10, HDR10+, HLG, LED, Smart (chytrá)
Trashësia mm:
250
Trashësia pa mbajtëse mm:
60
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz
USB:
Varje në mur:
WLAN WiFi:
Vendi i origjinës:
Korea (the Republic of)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE