Foto e Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
Foto e Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi

Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Origjina: Kodi:
772.50 €
649.50 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 550.42 €
Ju kurseni 123.00 €
-16%
Pagesa me keste
gjirafa për 36 muaj
Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
649.50 €
gjirafa
GjirafaPayPlan with KEP
per 36 muaj sipas kushteve te kredise ne KEP
Periudha e kredise
Shuma e kestit per muaj:
Raifeissen Bank Teb Bank deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 54.12 €/muaj

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit, pa pasur nevojë për pritje te serviset e autorizuara. Përmes këtij shërbimi, ju do të kontaktoheni brenda 24 orëve prej momentit të pranimit të produktit te ne, nëse produkti mund të servisohet, ta merrni të ri apo të keni kredi në të njejtën vlerë të produktit. Pastaj do të lajmëroheni për periudhën e pranimi të produktit të servisuar, të ri apo kthimit të tij.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Prishtinë
27 shtator 2023 - 28 shtator 2023
Kosovë, të tjera
28 shtator 2023 - 29 shtator 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Një televizor i mençur që ju lejon të shijoni paraqitje të qarta dhe të ngjyra të filmit dhe emisioneve televizive, shoqëruar nga një tingull i balancuar dhe i qartë.


Sorry, the image description is missing.


 


Avantazhet kryesore  • Dolby Vision dhe Dolby Atmos

  • Rezolucion 4K dhe mbështetje për HDR

  • Teknologjia Pixel Precise Ultra HD

  • Sistem operativ SAPHI


Vizuale të gjalla


Teknologjia Philips Pixel Precise Ultra HD optimizon cilësinë e imazhit, kështu që mund të shijoni imazhe të qarta dhe të ngjyra të pasura, si dhe lëvizje tërheqëse çdo herë që e ndizni televizorin tuaj.


Si një kinema me Dolby Vision dhe Dolby Atmos


Imazhe plot dritë dhe ngjyra që reflektojnë synimet e regjisorit, shoqëruar nga zëri i qartë dhe i hollë i rrethuar – kjo është Dolby Vision dhe Dolby Atmos.


Sorry, the image description is missing.


 


Po aq i mirë edhe për lojëra


Me një televizor Philips, do të shijoni vetëm përvojën më të mirë të lojërave falë kohës së reagimit shumë të shpejtë dhe grafikës jashtëzakonisht tërheqëse. Porta HDMI mbështet teknologjinë VRR, dhe kur lidhni konsollën tuaj, rregullimi i latencës së ulët aktivizohet automatikisht.


Thjesht një televizor i mençur


Televizori është i pajisur me sistemin operativ SAPHI, i cili është i shpejtë, i qartë dhe në përgjithësi intuitiv. Kontrolloni televizorin tuaj lehtësisht dhe hyni shpejt në aplikacionet tuaja të preferuara!


Sorry, the image description is missing.


 


Karakteristikat kyçe


Televizor LED SMART 65" me rezolucion 4K (3840 x 2610 px). Diagonal 165cm. Teknologjia Pixel Precise Ultra HD, Dolby Vision, HLG, HDR10+. Funksione të mençura: SimplyShare, ndarja e ekranit, marrja e videove online, YouTube, Netflix. EPG, teleteksti. Fuqia e tingullit 20 W. Përmirësime të tingullit me A.I. audio, dialogë të qarta, Dolby Atmos, mënyra e natës, përmirësuesi i Bass Dolby, ekuilizatori i zgjuar dhe niveluesi i zërit Dolby. Wi-Fi, HDMI ARC/eARC, HDMI 2.1, VRR dhe ALLM. Lloji i tunerit C/T/T2/S/S2. VESA 300x300. Klasa e energjisë F.


 


Vëmendje: Ju lutemi, vini re se informacioni në vijim është përkthyer duke përdorur teknologjinë e AI dhe mund të përmbajë disa gabime në shkrim. Megjithatë, të gjitha informacionet për produktet janë të sakta. Nëse keni ndonjë sugjerim për të ndrequr ndonjë gabim, ju lutemi të na kontaktoni.


 

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Numri i porteve HDMI 2.1:
1
HDMI:
Po
Miracast:
Po
WLAN [WiFi]:
Po
Varet në mur:
Po
USB:
Po
CI [Common Interface]:
Po
DLNA:
Po
Shfletues Interneti [ueb]:
Po
HDMI 2.0:
Po
HbbTV:
Po
Audio optike:
Po
HDMI 2.1:
Po
EPG:
Po
Ngjyra:
Zezë
Numri i porteve HDMI:
3
Numri i porteve HDMI 2.0:
2
Pesha pa mbajtëse [kg]:
20.5
Fuqia e altoparlantëve [W]:
20
Diagonalja e ekranit ["]:
65
Lartësia [mm]:
865
Distanca e rekomanduar për shikim [m]:
2.7
Uebfaqja e prodhuesit:
philips.com
Trashësia pa mbajtëse [mm]:
88
Rezolucioni origjinal:
3840 x 2160 (4K UHD)
Përmasat e mbajtëses VESA:
200 x 200
Pesha [kg]:
20.7
Trashësia [mm]:
289
Lartësia pa bazë [mm]:
837
Besueshmëria:
100 %
Teknologjia e TV:
Dolby Vision, HDR10, HDR10 +, LED, Smart
Klasa e energjisë:
G
Lloji i ndriçimit të pasëm:
Direct LED
HDMI [eARC/ARC]:
Po
HDMI [ARC]:
ARC
Kodi:
65PUS7607/12
Gjerësia e bazës [mm]:
810
Konsumi [kWh/1000h]:
92
Konsumi në HDR [kWh/1000h]:
163
EAN:
8718863033876
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe:

Blej tani
Televizior Philips 65PUS7607, 65" (165cm), 4K UHD, i zi
649.50 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo