Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Auto diagnostifikues Viecar OBD II, bluetooth 4.0

Kodi i produktit:
257631
Bluetooth:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
OBD-II VCR
Lansuar:
22. 3. 2019
Prodhuesi:
Viecar

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Auto diagnostifikues universal i përshtatshëm për Android dhe iOS. Lejon transmetimin me valë për të lexuar kodet e gabimeve diagnostike dhe për të shfaqur kuptimet e tyre, më shumë se 3000 kode në databazë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
OBD-II VCR
Lansuar:
22. 3. 2019
Prodhuesi:
Viecar
Standardet e diagnostifikimit:
OBD II

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE