Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Lamax për LAMAX Drive C7

Kodi i produktit:
224108
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594175350531
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lamax Drive C7
I përdorshëm me markat:
Lamax

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kupa thithëse LAMAX Drive C7 për xham dhe sipërfaqe të tjera të lëmuara përdor veçori të montimit dhe rregullimit të avancuar për trajtim të lehtë. Vendosni kamerën në pjesën montuese me njërën dorë dhe gjithçka është e lehtë. Kamera juaj mund të montohet lehtësisht në xham, mbulesë dhe sipërfaqe të tjera të lëmuara falë kësaj mbajtëse. Me këtë mbajtëse do të regjistroni të gjitha detajet e udhëtimit tuaj. Do të keni mundësi të bëni të shtëna aktive përpara ose lart. Me mundësinë e lidhjes së kllapës në xhamin e makinës dhe falë pjesëve të rregullueshme të kllapës keni arritur çdo kënd skanimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8594175350531
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Lamax Drive C7
I përdorshëm me markat:
Lamax
Kodi:
757896
Lansuar:
12. 10. 2017
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, thithëse
Mbajtëse për:
Video kamerë
Prodhuesi:
LAMAX

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE