Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Transmetues FM Sencor SWM 165 RDS

Kodi i produktit:
197510
EAN:
8590669166398
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SWM 165 RDS
Lansuar:
20 Gusht 2016
Prodhuesi:
Sencor

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

FM Sencor SWM 165 RDS është një pjesë plotësuese për radion tuaj të makinës. Me anë të kësaj pajisjeje do të zgjeroni mundësitë e lëshimit të muzikave tuaja të preferuara në makinë. Mund të lidhni këtë pajisje me WiFi me radion e makinës suaj, duke mundësuar kështu muzikë përmes këtij produkti. Është i pajisur me një memorie të integruara dhe mundëson lëshim të muzikave përmes USB ose thjesht direkt nga kartela SD / MMC, apo nga MP3. Ju ofron komoditet të lartë gjatë dëgjimit dhe ju lejon të zgjedhni mes funksionesh të ndryshme nga ekrani LCD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8590669166398
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SWM 165 RDS
Lansuar:
20 Gusht 2016
Prodhuesi:
Sencor

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE