Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pajisje diagnostifikuese për OBD-II, Bluetooth

Kodi i produktit:
257632
Bluetooth:
Diagnostifikim standard:
OBD II
EAN:
0041898013208
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
OBD-II BT

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagnostifikim standard:
OBD II
EAN:
0041898013208
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
OBD-II BT
Lansuar:
22. 3. 2019
Prodhuesi:
OEM

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE