Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Solight Gypa zëvendësues për matësin e alkoolit 1T07, 2 copë

Kodi i produktit:
225899
EAN:
8592718020293
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1T07-T2
Lansuar:
9. 11. 2017
Prodhuesi:
Solight

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Keni festuar ndonjëherë arrdhjen e vitit të ri, ndonjë ditëlindje, dasmë apo diçka të ngjashme me ndonjë fotë verë dhe nuk jeni të sigurtë nëse mund të drejtoni automjet? Apo ju duhet ta matni nivelin e alkoolit në gjak të punonjësve tuaj? E keni një alkometër, por nuk keni gypa për të? Për këtë rast, ekzistojnë gypat zëvendësues Solight për përdorim me alkometrin Solight 1T07.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592718020293
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1T07-T2
Lansuar:
9. 11. 2017
Prodhuesi:
Solight

Bashkangjitja Solight Gypa zëvendësues për matësin e alkoolit 1T07 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE