Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Pioneer TS-G1020F

Kodi i produktit:
224548
Diametër [mm]:
100
EAN:
8849383738078
Energjia maksimale (W):
210
Fuqia [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për dashamirët e muzikës që duan të shijojnë një eksperiencë audio cilësore kur vozisin makinën, ekzistojnë altoparlantët Pioneer me 2 drejtime, të cilët kanë fuqi nominale prej 30 W dhe fuqi maksimale prej 210 W. Altoparlantët mund të instalohen shpejt dhe lehtë në makinë, duke ju lejuar të shijoni tingullin me bas të thellë dhe lartësi natyrore, madje edhe në tonet e larta dhe zhurmë. Altoparlantët kanë gamë frekuencash prej 35 - 27,000 Hz, ndjeshmëri 87 dB dhe rezistencë 4 Ohms. Diametri i altoparlantëve është 106 mm, kurse thellësia e montimit është 43 mm. Pesha: 350 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
100
EAN:
8849383738078
Energjia maksimale (W):
210
Fuqia [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
TS-G1020F
Lansuar:
17. 10. 2017
Ndjeshmëri [dB]:
87
Numri i frekuencave:
2
Pesha [g]:
350
Prodhuesi:
Pioneer
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
27
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
35
Thellësia e montimit [mm]:
43
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE