Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlantë për veturë Pioneer TS-G1330F

Kodi i produktit:
224552
Diametër [mm]:
130
EAN:
8849383734490
Energjia maksimale (W):
250
Fuqia [W]:
35
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
44.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për dashamirët e muzikës që dëshirojnë të shijojnë një eksperiencë audio me cilësi të lartë gjatë rrugës, vijnë altoparlantët 3 inç Pioneer-i G-Series me një fuqi nominale 35W dhe me një maksimum 250W. Altoparlantët mund të instalohen shpejt dhe lehtë në makinë, duke u lejuar atyre të shijojnë tingullin me bas të thellë, madje edhe në tonet e larta. Frekuenca e altoparlantëve është 33 - 24,000 Hz. ndjeshmëria 88 dB. impedanca 4 Ohms. Diametri i altoparlantit është 130 mm. ndërsa përmasa e montimit 44 mm. dhe pesha 390 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
130
EAN:
8849383734490
Energjia maksimale (W):
250
Fuqia [W]:
35
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
TS-G1330F
Lansuar:
17. 10. 2017
Ndjeshmëri [dB]:
88
Numri i frekuencave:
3+
Pesha [g]:
390
Prodhuesi:
Pioneer
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
33
Thellësia e montimit [mm]:
44
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE