Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlantë për veturë Sony XS-FB6930

Kodi i produktit:
206917
Energjia maksimale (W):
450
Fuqia [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
XSFB6930.U

Si të porosisim në Gjirafa50?

102.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për dashamirët e muzikës që duan të shijojnë një eksperiencë audio të cilësisë së lartë gjatë udhëtimit me makinë, Sony ju ofron këta altoparlantë koaksial 16 x 24 cm. Altoparlantët janë të pajisur me bokse MRS, të cilat mundësojnë frekuencë të pastër e të ekuilibruar dhe zë të qartë e të fuqishëm. Përveç zërit me kualitet të lartë, ju do do të vlerësoni faktin se altoparlantët janë tejet kompakt dhe lehtësisht instalohen në pjesën e përparme të makinës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Energjia maksimale (W):
450
Fuqia [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
XSFB6930.U
Lansuar:
11 Shkurt 2017
Numri i frekuencave:
3
Pesha [g]:
1 040
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE