Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë të makinës Pioneer TS-A6960F

Kodi i produktit:
246201
Besueshmëria:
100 %
Diametër mm:
153 x 222
EAN:
884938409865
Energjia maksimale W:
450
Fuqia W:
90

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Për dashamirët e muzikës që duan të shijojnë një përvojë audio të një cilësie të lartë ndërsa janë në lëvizje, ju paraqesim këta altoparlantë koaksialë 153 x 222 mm 4-way nga seria A e Pioneer me një fuqi nominale prej 90 W dhe një fuqi maksimale prej 450 W. Altoparlantët mund të instalohen shumë lehtë dhe shpejt në makinë, ku mund të shijoni tingullin me bas të thellë dhe të trefishtë natyral, madje edhe me tone të larta dhe me zë të lartë. Diametri i altoparlantit është 153 - 222 mm, kon i përbërë IMPP, frekuenca e altoparlantit 35 - 24 000 Hz, ndjeshmëria 89 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diametër mm:
153 x 222
EAN:
884938409865
Energjia maksimale W:
450
Fuqia W:
90
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë Ohm:
4
Kodi:
TS-A6960F
Lansuar:
4. 10. 2018
Ndjeshmëri dB:
89
Numri i frekuencave:
4
Prodhuesi:
Pioneer
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
24
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
35
Thellësia e montimit mm:
72
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE