Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant për veturë Sony XS-FB6920E

Kodi i produktit:
206921
EAN:
4548736016378
Energjia maksimale (W):
420
Fuqia [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

77.50 
Ju kurseni : 23.00   (30%)
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për dashamirët e muzikës që duan të shijojnë një eksperiencë audio të cilësisë së lartë gjatë udhëtimit me makinë, Sony ju ofron këta altoparlantë kaoksial 16 x 24 cm. Altoparlantët janë të pajisur me një bas konik me membran për bas të thellë dhe zërim të lartë, të fuqishëm e të qartë. Thjesht, vendosni këtë paisje dhe zëri do të jetë gjithmonë i pastër, pa shtrembërim dhe me volum të lartë. Altoparlantët kanë shtrirje frekuence prej 50 Hz deri 22 kHz, fuqi maksimale 420 W dhe peshë 1030 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4548736016378
Energjia maksimale (W):
420
Fuqia [W]:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
XSFB6920E.EUR
Lansuar:
11 Shkurt 2017
Numri i frekuencave:
2
Pesha [g]:
7 700
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
50
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
22
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE