Altoparlant për veturë Kenwood KFC-E6965

Kodi i produktit:
187257
EAN:
019048205155
Energjia maksimale (W):
400
Fuqia [W]:
45
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 
Ju kurseni : 2.00   (4%)
46.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët e veturës të ofruara nga kompania Kenwood janë altoparlantë me kualitet të lartë. Këta altoparlantë janë zgjedhje e përsosur për çdo përdorues si për zë ashtu edhe për funksionalitet dhe estetikë. Këta altoparlantë garantojnë zë me kualitet të lartë dhe dizajn modern të përsosur. Gama e frekuencës së këtyre altoparlantëve është prej 30 deri në 22000 Hz, ndjeshmëria e tyre është 92 dp, kurse rezistenca është 4 ohm. Fuqia maksimale e këtij modeli shkon deri në 400 W. Dimensionet e tyre janë 268 x 197 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
019048205155
Energjia maksimale (W):
400
Fuqia [W]:
45
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
KFC-E6965
Lansuar:
9 Mars 2016
Ndjeshmëri [dB]:
92
Numri i frekuencave:
3
Pesha [g]:
400
Prodhuesi:
KENWOOD
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
30
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
22
Thellësia e montimit [mm]:
43,5

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE