Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlant për veturë Pioneer TS-G1033i

Kodi i produktit:
172688
Diametër [mm]:
106
EAN:
4988028265693
Energjia maksimale (W):
210
Fuqia [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

48.50 
Ju kurseni : 5.00   (10%)
43.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët e veturës të ofruara nga kompania Pioneer janë altoparlantë të dizajnuar për performancë të lartë dhe zë të përsosur. Këta altoparlantë kanë strukturë fikse dhe janë shumë të lehtë për tu instaluar. Këta altoparlantë garantojnë zë me kualitet të lartë dhe dizajn modern të përsosur. Gama e frekuencës së këtyre altoparlantëve është prej 38 deri në 29 000 Hz, ndjeshmëria e tyre është 84 dB, kurse rezistenca e tyre është 4 ohm. Fuqia maksimale e këtij modeli shkon deri në 210 W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
106
EAN:
4988028265693
Energjia maksimale (W):
210
Fuqia [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
TS-G1033i
Lansuar:
6 Qershor 2015
Ndjeshmëri [dB]:
84
Numri i frekuencave:
3
Pesha [g]:
400
Prodhuesi:
Pioneer
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
38
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
29
Thellësia e montimit [mm]:
43
Ueb-i i prodhuesit:
Pioneerelectronics.com

Bashkangjitja Altoparlant për veturë Pioneer TS-G1033i edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE