Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë për makinë Sencor SCS BX1602, të zi

Kodi i produktit:
221645
Diametër [mm]:
170
EAN:
8590669210794
Energjia maksimale (W):
90
Fuqia [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për dashamirët e muzikës që duan të shijojnë një eksperiencë audio të cilësisë së lartë gjatë drejtimit të automjetit, këta janë altoparlantët Sencor 17 cm me rrethim të dyfishtë koaksial, membranë prej gome, fuqi nominale prej 30 W dhe një fuqi maksimale prej 90 W. Gama e frekuencave të altoparlantëve është 78 - 20,000 Hz, ndjeshmëria - 85 dB / W / m, dhe impedanca - 4 Ohms. Përmasat e magnetit janë: 80 x 40 x 15 mm. Diametri i altoparlantit "tweeter": 28 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
170
EAN:
8590669210794
Energjia maksimale (W):
90
Fuqia [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
SCS BX1602
Lansuar:
1. 9. 2017
Ndjeshmëri [dB]:
85
Numri i frekuencave:
2
Prodhuesi:
Sencor
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
78

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE