Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlant Sencor SCS BX1602

Kodi i produktit:
221645
Diametër [mm]:
170
EAN:
8590669210794
Energjia maksimale (W):
90
Fuqia [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për dashamirët e muzikës që duan të shijojnë një eksperiencë audio të cilësisë së lartë gjatë drejtimit të automjetit, këta janë altoparlantët Sencor 17 cm me rrethim të dyfishtë koaksial, membranë prej gome, fuqi nominale prej 30 W dhe një fuqi maksimale prej 90 W. Gama e frekuencave të altoparlantëve është 78 - 20,000 Hz, ndjeshmëria - 85 dB / W / m, dhe impedanca - 4 Ohms. Përmasat e magnetit janë: 80 x 40 x 15 mm. Diametri i altoparlantit "tweeter": 28 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametër [mm]:
170
EAN:
8590669210794
Energjia maksimale (W):
90
Fuqia [W]:
30
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
4
Kodi i prodhuesit:
SCS BX1602
Lansuar:
1. 9. 2017
Ndjeshmëri [dB]:
85
Numri i frekuencave:
2
Prodhuesi:
Sencor
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
78

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE