Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pioneer TS-G1310F, zezë

Kodi i produktit:
224550
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

35.50 
Ju kurseni : 3.00   (8%)
32.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Altoparlantët TS-G1310F ofrohen për dashamirët e muzikës të cilët dëshirojnë të shijojnë një eksperiencë audio me cilësi të lartë gjatë rrugës. Ky lloj i altoparlantit është me një fuqi nominale 35W dhe me një fuqi maksimale prej 230W. Altoparlantët mund të instalohen shpejt dhe lehtë në makinë, duke u lejuar atyre të shijojnë tingullin me bas të thellë, madje edhe në tonet e larta. Frekuenca e altoparlantëve varion prej 25 deri 22,000 Hz. Ndjeshmëria është 89 dB. Impedanca 4 Ohm. Diametri i altoparlantit është 130 mm, ndërsa përmasa e montimit 44.3 mm. Pesha 400 g.

Vlerësimet

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE