Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Pioneer TS-G1710F

Kodi i produktit:
224553
EAN:
884938373470

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 
Ju kurseni : 4.00   (10%)
37.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për dashamirët e muzikës që dëshirojnë të shijojnë një eksperiencë audio të cilësisë së lartë gjatë rrugës, Pioneer-in me G-Series janë përmirësuar, tashmë me 17cm me 1 drejtim me fuqi nominale 40W dhe me një maksimum 280W. Altoparlantët mund të instalohen shpejt dhe lehtë në makinë, duke ju lejuar të shijojni tingullin me bas të thellë dhe lartësi natyrore, madje edhe në tonet e larta dhe volumin. Është e përbërë nga IMPP, ka frekuencë 34 - 16,000 Hz, ndjeshmëri 89 dB, dhe rezistencë 4 Ohms. Diametri i altoparlantëve 170 mm, kurse përmasa e montimit 49.7 mm. Pesha 570 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
884938373470

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE