Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Pioneer TS-G1710F

Kodi i produktit:
224553
EAN:
884938373470

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 
Ju kurseni : 6.00   (14%)
35.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për dashamirët e muzikës që duan të shijojnë një eksperiencë audio cilësore kur vozisin makinën, ekzistojnë altoparlantët koaksialë Pioneer me një drejtim, fuqi nominale prej 40 W dhe fuqi maksimale prej 280 W. Altoparlantët mund të instalohen shpejt dhe lehtë në makinë, duke ju lejuar të shijoni tingullin me bas të thellë dhe lartësi natyrore, madje edhe në tonet e larta dhe zhurmë. Altoparlantët kanë gamë frekuencash prej 34 - 16,000 Hz, ndjeshmëri 89 dB dhe rezistencë 4 Ohms. Diametri i altoparlantëve është 170 mm, kurse thellësia e montimit është 49.7 mm. Pesha: 590 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
884938373470

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE