Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Altoparlantë Pioneer TS-G1730F

Kodi i produktit:
224555
EAN:
884938373494

Si të porosisim në Gjirafa50?

57.50 
Ju kurseni : 8.00   (14%)
49.50 € * Përfshirë TVSH-në
14% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për dashamirët e muzikës që duan të shijojnë një eksperiencë audio cilësore kur vozisin makinën, ekzistojnë altoparlantët koaksialë Pioneer me 3 drejtime, një fuqi nominale prej 40 W dhe fuqi maksimale prej 300 W. Altoparlantët mund të instalohen shpejt dhe lehtë në makinë, duke ju lejuar të shijoni tingullin me bas të thellë dhe lartësi natyrore, madje edhe në tonet e larta dhe zhurmë. Altoparlantët kanë gamë frekuencash prej 36 - 18,000 Hz, ndjeshmëri 90 dB dhe rezistencë 4 Ohms. Diametri i altoparlantëve është 170 mm, kurse thellësia e montimit është 49.7 mm. Pesha: 590 g.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
884938373494

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE