Pioneer TS-G1730F

Kodi i produktit:
224555
EAN:
884938373494

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për dashamirët e muzikës që duan të shijojnë një eksperiencë audio cilësore gjatë rrugës, ekzistojnë altoparlantë Pioneer me bosht të përbashkët prej 3" me 17" me një fuqi nominale 40W dhe fuqi maksimale 300W. Altoparlantët mund të instalohen shpejt dhe lehtë në makinë, duke ju lejuar të shijoji tingullin me bas të thellë dhe lartësi natyrore, madje edhe në tonet e larta dhe volumin. Pajisja ësht e përbërë nga IMPP, ka frekuencë prej 36 - 18,000 Hz, ndjeshmëri 90 dB,dhe rezistencë 4 Ohms. Diametri i altoparlantëve 170 mm, kurse përmasa e montimit 49.7 mm. Pesha 590 g.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
884938373494

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE