Sencor SCS BX1002

Kodi i produktit:
221643
EAN:
8590669210770

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 
Ju kurseni : 1.00   (5%)
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Për adhuruesit e muzikës me eksperiencë të shkëlqyer gjatë udhëtimeve, Sencor sjell altoparlantët 10 cm me dy shirita dhe membranë gome, me fuqi prej 20-60W. Frekuenca arrin deri 20.000 Hz, sensitiviteti i tingujve deri 84 dB / W / m dhe rezistenca 8 Omë. Madhësia e magnetit është: 70 x 32 x 10 mm.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
8590669210770

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE