Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë makine TrueCam M7 GPS Dual

Kodi i produktit:
287562
Aspekt 169:
Lansuar:
12. 5. 2020
Teknologjia:
Micro USB
Shtrirja maksimale °:
150
Senzor G:

Si të porosisim në Gjirafa50?

179.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

TrueCam M7 GPS Dual kap të gjitha detajet e udhëtimit tuaj. Mbajtësja magnetike me një sistem klikimi shumë të thjeshtë siguron një bashkim të fortë dhe të sigurt të kamerës edhe kur drejtoni shpejt në terrene të pabarabarta. Është i pajisur me pjesë ngjitëse 3M dhe magnet të besueshëm. Kamera e makinës ka një regjistrim të mprehtë, të qetë që njeh targa apo edhe fytyra. Është ideale për mbrojtjen më të mirë gjatë drejtimit dhe në parking. Me ndihmën e dy kamerave, ajo ruan pjesën e përparme dhe të pasme të automjetit në të njëjtën kohë. Pjesa e përparme shkrepet në Full HD me 30 korniza dhe merr një kënd të gjerë prej 150 °. Pjesa e pasme është e rregullueshme, shkrepet në HD dhe mund të vendoset në xhamin e përparmë ose anasjelltas. Ju gjithashtu mund të bëni një fotografi nga brenda kabinës. Imazhi mund të përshtatet në kushte të dobëta të ndriçimit, për shembull kur dilni nga një tunel, dritë shumë të ndjeshme ose rrugës jashtë qytetit. Me modulin GPS do të keni një përmbledhje të azhurnuar të vendeve me matje të shpejtësisë. Baza e të dhënave përmban më shumë se 40,000 radarë nga 36 vende dhe informacione të tjera po azhurnohen vazhdimisht. Falë të dhënave të pozicionit GPS, ju mund të riprodhoni udhëtimin tuaj nga Google Maps në video dhe të shikoni shpejtësinë e tij në aplikacion.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 169:
Besueshmëria:
100 %
Detektim të lëviizjes:
Diagonalja e panelit LCD:
2
Dual:
EAN:
8594175353730
Enkriptim i të dhënave:
Formati i kompresimit të videove:
H.264 (AVC), MOV
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
64
Kodi:
778027
Lansuar:
12. 5. 2020
Lloji i kamerës:
Për makinë
Magnetik:
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Modalitet për parking:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat mm:
69 x 45 x 34
Pesha g:
64
Prodhuesi:
TrueCam
Rezolucioni i ekranit LCD:
76 800
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
150
Teknologjia:
Micro USB
WDR:
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE