Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për makinë Apeman C450A

Kodi i produktit:
265303
Apertura maksimale e lentes:
1.8
Lansuar:
19. 7. 2019
Ueb-i i prodhuesit:
Apemans.com
Shtrirja maksimale °:
170
Senzor G:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë për makinë e cila xhiron në cilësi të lartë dhe është pajisur me funksione GPS, prandaj është e përshtatshme edhe për udhëtime të gjata. Mund të xhiroj në Full HD 1080p, ka ekran me madhësi 3" dhe kënd shikimi prej 170 °. Instalohet lehtësisht, ka g-senzor, mikrofon të integruar si dhe mund të xhiroj edhe gjatë natës, në errësirë (night vision). Mbështet disqet microSD dhe MicroSDHC max. 32 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1.8
Aspekt 16:9:
Besueshmëria:
100 %
Detektim të lëviizjes:
Diagonalja e panelit LCD:
3
EAN:
6958914498762
Formati i kompresimit të videove:
H.264, MOV
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories GB:
32
Kodi:
C450A
Lansuar:
19. 7. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Modalitet për parking::
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Apeman
Rezolucioni maksimal i videove piksel:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale °:
170
Ueb-i i prodhuesit:
Apemans.com
WDR:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE