Kamerë për makinë Denver CCT-1210

Kodi i produktit:
253859
Aspekt 16:9:
Lloji i kamerës:
Për makinë
Shtrirja maksimale [°]:
120
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1280 x 720 (30 fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

38.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2.4
EAN:
5706751037917
Formati i kompresimit të videove:
AVI
Fotografi digjitale:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi:
Dcct1210
Lansuar:
6. 2. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Denver
Rezolucioni i imazheve [Mpx]:
5
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1280 x 720 (30 fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
120
Teknologjia:
Micro USB

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE