Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për makinë Denver CCT-1210, e zezë

Kodi i produktit:
253859
Aspekt 16:9:
Lloji i kamerës:
Për makinë
Shtrirja maksimale [°]:
120
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1280 x 720 (30 fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Denver CT-1210 është një kamerë që vendoset në xhamin e përparmë të makinës tuaj dhe ju ofron xhirime të detajuara me rezolucion Full HD. Kjo do t'ju ndihmojë të merreni me një numër situatash të diskutueshme që mund të lindin lidhur me automjetin tuaj. Kjo do ta bëjë kamerën tuaj Denver shoqëruesin tuaj të mirë jo vetëm në udhëtime të gjata por edhe në udhëtime të shkurtra. Natyrisht, kjo pajisje ka një kënd të gjerë shikimi të lentes prej 120 shkallë. Falë dizajnit me lente me kënd të gjerë, ju merrni një ekran shumë më të madh se kamerat e tjera me një lente klasike. Nuk ka asgjë më të lehtë sesa të vendosni një kartë MicroSD në këtë paisje. Kamera mbështet kartat e memories SD me një kapacitet maksimal prej 32 GB (karta nuk përfshihet në paketë). Kamera Denver CCT-1210 ofron regjistrim Full HD me rezolucion 1280 x 720 @ 30 fps, regjistrim audio, ekran LCD me madhësi 2.4", bateri 180 mAh të integruar dhe senzor për ndezje dhe fikje automatike të saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2.4
EAN:
5706751037917
Formati i kompresimit të videove:
AVI
Fotografi digjitale:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi:
Dcct1210
Lansuar:
6. 2. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Denver
Rezolucioni i imazheve [Mpx]:
5
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1280 x 720 (30 fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
120
Teknologjia:
Micro USB

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE