Kamerë për makinë Mio MiVue 798

Kodi i produktit:
258034
Apertura maksimale e lentes:
1.8
Lloji i kamerës:
Për makinë
Teknologjia:
WiFi
Shtrirja maksimale [°]:
150
Senzor G:

Si të porosisim në Gjirafa50?

224.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kamerë me rezolucion QHD 2560 x 1600 (25fps), e cila përdoret në makina dhe xhiron udhëtimin tuaj. Në rast aksidenti, ju do keni të xhiruar çdo gjë. MiVue 798 është e pajisur me sisteme të avancuara të asistencës së shoferit (ADAS): Sistemi i paralajmërimit të korsirave, sistemi i paralajmërimit të gjumit të vozitësit dhe sistemi paralajmërues i përparësive. Ka një aperturë F 1.8 dhe lentet me kënde të gjera prej 150 ° që arrijnë të kapin çdo detaj të momenteve kritike. Kamera është e pajisur me një paralajmërues për tejkalim të shpejtësisë. Ka një ekran LCD 2.7", karta për microSD (maksimumi 128 GB) që përdoret për regjistrim, si dhe një sërë karakteristikash si sensori i G-sensor me 3 aks, sensori i lëvizjes, automatizimi, dhe modaliteti i parkimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1.8
Aspekt 16:9:
Detektim të lëviizjes:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2.7
EAN:
5420027527987
Formati i kompresimit të videove:
MP4
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
128
Kodi:
5415N5480025
Lansuar:
28. 3. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Mundësi parkimi:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
48,8 x 90,2 x 37
Pesha [g]:
112
Prodhuesi:
Mio
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2560 x 1600 (25fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
150
Teknologjia:
WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE