Kamerë për makinë Niceboy Pilot Q1

Kodi i produktit:
252424
Aspekt 16:9:
Mundësi parkimi:
Teknologjia:
Mini USB
Shtrirja maksimale [°]:
140
Senzor G:

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.79 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Detektim të lëviizjes:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
3+
Enkriptim i të dhënave:
Formati i kompresimit të videove:
AVI
Fotografi digjitale:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi:
Q1
Lansuar:
17. 1. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Mundësi parkimi:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
87 x 50 x 10
Pesha [g]:
43,67
Prodhuesi:
Niceboy
Rezolucioni i imazheve [Mpx]:
12
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1280 x 720 (30 fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
140
Teknologjia:
Mini USB
WDR:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE