Kamerë për makinë Rollei CarDVR-318

Kodi i produktit:
257058
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,31
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Shtrirja maksimale [°]:
122
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2688 x 1520 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

156.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,31
EAN:
4048805401352
Formati i kompresimit të videove:
MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi:
40135
Lansuar:
14. 3. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Mundësi parkimi:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
58 x 57 x 30
Pesha [g]:
75
Prodhuesi:
Rollei
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2688 x 1520 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
122
Teknologjia:
Mini USB

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE