Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për makinë Rollei CarDVR-318

Kodi i produktit:
257058
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,31
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Shtrirja maksimale [°]:
122
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2688 x 1520 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

156.50 
Ju kurseni : 47.00   (30%)
109.50 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera digjitale e fuqishme me një ekran 2.31", e përshtatshëm për veturë, për shembull, për të ofruar prova në rast të një aksidenti trafiku ose thjeshtë për të xhiruar udhëtimin tuaj. Ky model ka një lente me kënd të gjerë shikimi deri në 122 ° për të regjistruar një pjesë të madhe të ngjarjeve që ndodhin afër makinës tuaj. Poashtu posedon CMOS, i cili lejon xhirimin në rezolucion deri në 2688 x 1520 piksel dhe videot regjistrohen në kartat e memories micro SD / SDHC deri në 32 GB (të cilat nuk përfshihen). Senzori G me tre akse shkruan të gjitha të dhënat tuaja dhe i ruan ato nga dridhjet dhe goditjet.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,31
EAN:
4048805401352
Formati i kompresimit të videove:
MOV
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi:
40135
Lansuar:
14. 3. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Mundësi parkimi:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
58 x 57 x 30
Pesha [g]:
75
Prodhuesi:
Rollei
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2688 x 1520 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
122
Teknologjia:
Mini USB

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE