Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë për makinë Rollei CarDVR-72

Kodi i produktit:
257057
Aspekt 16:9:
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Shtrirja maksimale [°]:
120
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë e fuqishme digjitale dhe asistent i shkëlqyer për shkrepje në ambiente të jashtme. Me rezolucion Full HD dh ekran me ngjyra 2.4". Kamera posedon senzor G për mbrojtje të të dhënave. Mund të shkrepni foto me lente me kënd 120 °. Ka mikrofon dhe altoparlant të integruar. Instalimi dhe përdorimi i saj është shumë i lehtë. Montimi në xhamin e përparmë të makinës tuaj është i lehtë dhe i shpejtë falë kapakut thithës. Paketimi përmban një mbajtëse të kamerës me kapak thithës, karikues për makinë, modul GPS dhe kabllo USB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2.4
EAN:
4048805401369
Formati i kompresimit të videove:
MOV
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi:
40136
Lansuar:
15. 3. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
68 x 62 x 31
Pesha [kg]:
53
Prodhuesi:
Rollei
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
3 000 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
120
Teknologjia:
Mini HDMI, mini USB

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE