Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për veturë Eltrinex LS500 GPS

Kodi i produktit:
251842
Aspekt 16:9:
Kodi:
LS500 GPS
Teknologjia:
AV, HDMI, mini USB 2.0
Shtrirja maksimale [°]:
170
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2304 x 1296

Si të porosisim në Gjirafa50?

226.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një video kamerë për vozitje më të sigurtë të veturës tuaj. Ju mund ta instaloni lehtë me mbajtësen magnetike të xhamit. Eltrinex LS500 GPS gjithashtu ka një numër karakteristikash të tjera të gatshme për ju, përveç regjistrimit video me rezolucion 2K, për të bërë çdo udhëtim më të lehtë. Eltrinex LS500 GPS regjistron në rezolucion 2K dhe ofron regjistrim cilësor të zërit. Përveç kësaj posedon edhe teknologjinë WDR për regjistrimin gjatë natës, detektimin e korsisë, GPS, alarme radari, të patrullave policore dhe kalimet hekurudhore edhe filtrat polarizues janë gjithashtu në dispozicion. Kamera mbështet kartat e memories me madhësi deri në 64 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Detektim të lëviizjes:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2.7
EAN:
8595676303521
Enkriptim i të dhënave:
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
64
Kodi:
LS500 GPS
Lansuar:
8. 1. 2019
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
90 x 52 x 40
Prodhuesi:
Eltrinex
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2304 x 1296
Shtrirja maksimale [°]:
170
Teknologjia:
AV, HDMI, mini USB 2.0
WDR:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE