Kamerë Rollei CarDVR-408

Kodi i produktit:
257061
Aspekt 16:9:
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Shtrirja maksimale [°]:
118
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30fps)
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
2000000

Si të porosisim në Gjirafa50?

111.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera Rollei CarDVR-408 shërben për xhirimin e ndonjë udhëtimi me makinë dhe mund të përdoret si provë në rast aksidenti. Falë lenseve me kënd të gjerë, kamera mund të xhirojë thuajse të gjithë horizontin dhe GPS ju mundëson mundëzon inçizimin e vendnodhjes së saktë të makinës, që mund të përdoret në ndonjë rast të komplikuar për të vërtetuar pafajsi. Senzorët e fuqishëm CMOS ofrojnë kualitet full HD dhe rezolucion 1920 x 1080p me 30 fps. Posedon portin mini USB ndërsa xhirimet ruhen në kartat e memories micro SD / SDHC me kapacitet mbi 64GB (këto të fundit nuk janë të përfshira).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2.7
Formati i kompresimit të videove:
MOV
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
64
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Pesha [g]:
86
Prodhuesi:
Rollei
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
2000000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30fps)
Shtrirja maksimale [°]:
118
Teknologjia:
Mini USB

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE