Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë e makinës CEL-TEC E11

Kodi i produktit:
229564
Aspekt 16:9:
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor
Teknologjia:
Mini USB
Shtrirja maksimale [°]:
170
Senzor G:

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 
Ju kurseni : 3.00   (2%)
126.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Cel-Tec E11 GPS është një videokamerë me cilësi që do të sigurojë që nuk do të humbisni asnjë moment të vetëm para automjetit tuaj. Kamera super HD e besueshme (2304 x 1296p) në 30 fps dhe Full HD (1920 x 1080) në 60 dhe 30 fps, është e pajisur me një ekran LCD me ngjyra 2" me kënd të gjerë shikimi prej 120 °, çipset të avancuar Ambarella A7LA50, modulin GPS në bazë, funksionin video të kalimit në kohë, regjistrimin loop, paralajmërimin lodhje dhe modë parkimi. 3 MPx sensor Aptina, f / 2.0 dhe funksionin WDR për shikim të dobët ose vizion natën. Kamera është e rrotullueshme brenda 90 ° (lart, poshtë). Mbështet mikro SDHC, kartat SDXC deri 64 GB dhe mp4 (H.264). Menuja e kamerës është komplet në çekisht. Kamera ka një bateri 120 mAh dhe rezolucion të fotografisë 16 Mpx. Dimensionet: 50 x 50 x35.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2
EAN:
8595584639033
Formati i fotografive:
JPG
Formati i kompresimit të videove:
MOV
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
1708-055
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS Exmor
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Mundësi parkimi:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
50 x 50 x35
Prodhuesi:
CEL-TEC
Rezolucioni i imazheve [Mpx]:
12
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
170
Teknologjia:
Mini USB
Ueb-i i prodhuesit:
Cel-tec.cz

Bashkangjitja Kamerë e makinës CEL-TEC E11 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE