Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë LAmax Drive C7

Kodi i produktit:
170349
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,4
EAN:
8594175350319
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Regjistroni çdo gjë që ndodh rreth juve, madje edhe në parking! Kamera LAmax është e dizajnuar për veturë me qëllim të shtimit të sigurisë gjatë ngasjes. Në rast të ndonjë aksidenti, me këtë kamerë ju keni fakte të mjaftueshme. Ajo është e thjeshtë për përdorim dhe ju ofron imazhe të qarta gjatë udhëtimit. Ka një ekran 2.4" me rezolucion Full HD 1920 x 1080 pix. Për më tepër, ka funksione shumë të përshtatshme, si G-Sensor, apo xhirim automatik gjatë aksidenteve. Ndihuni më të sigurt me kamerën LAmax Drive C7. Pakoja përmban: camera LAmax Drive C7, kabllo, USB kabllo dhe mbajtëse të kamerës.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,4
EAN:
8594175350319
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
8594175350319
Lansuar:
16 Prill 2015
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
LAMAX
Teknologjia:
USB 2.0

Bashkangjitja Kamerë LAmax Drive C7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE