Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për makinë Mio C330 MiVue

Kodi i produktit:
201562
Apertura maksimale e lentes:
2
Lansuar:
28 Tetor 2016
Teknologjia:
HDMI
Prodhuesi:
Mio
Pesha [g]:
59,5

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
134.50 
Ju kurseni : 38.00   (28%)
96.50 € * Përfshirë TVSH-në
28% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kamerë me rezolucion Full HD 1920 x 1080p me 30 fps, e cila përdoret në makina dhe xhiron udhëtimin tuaj. Në rast aksidenti, ju do keni të xhiruar çdo gjë. Duke përdorur teknologjinë e fundit H.264, ju mundëson video të kualitetit të lartë. Ka një aperturë F 2.0 dhe lentet me kënde të gjera prej 130 ° që arrijnë të kapin çdo detaj të momenteve kritike. Kamera është e pajisur me një paralajmërues për tejkalim të shpejtësisë. Ka një ekran LCD 2". Dimensionet e kamerës janë 51.2 x 62.2 x 37.4 mm ndërsa peshon 59.5 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
2
Apertura minimale e lentes:
2
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2
EAN:
4710887988709
Ekran me prekje (touch):
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
5415N5300011
Lansuar:
28 Tetor 2016
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
51,2 x 62,2 x 37,4
Pesha [g]:
59,5
Prodhuesi:
Mio
Teknologjia:
HDMI
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Bashkangjitja Kamerë për makinë Mio C330 MiVue edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE