Kamerë për veturë CEL-TEC M6 Dual

Kodi i produktit:
229569
Aspekt 16:9:
Lloji i kamerës:
Për makinë
Ueb-i i prodhuesit:
Cel-tec.cz
Teknologjia:
Mini USB
Shtrirja maksimale [°]:
140

Si të porosisim në Gjirafa50?

161.50 
Ju kurseni : 7.00   (4%)
154.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Paisje me dy kamera dhe ekran IPS LCD 5 "Full HD, kamera e parma ka (1920 x 1080 në 30 fps) dhe e pasmja HD (1280 x 720 deri në 30 fps). Kjo paisje është e papërshkueshëm nga uji dhe mund të montohet nga jashtë. Posedon :kënd prej 140 °, WDR, ndihmës të monitorimit LDWS, asistent të përplasjeve, shpejtësi të lenteve F1.9, funksionin e zbulimit të lëvizjes në kamera, sensor G me tre aks , regjistrim loop, mikrofon dhe chipset AIT8328 + F02. Mbështet kartat mikro SDHC, XC deri në 64GB. Gjatësia e kabllit të kamerës së pasme është 6 m dhe incizon në formatin H.264, MOV.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Detektim të lëviizjes:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
5
Dual:
EAN:
8595584634441
Formati i kompresimit të videove:
H.264
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
1601-035
Lansuar:
31. 1. 2018
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSDHC, MicroSDXC
Mundësi parkimi:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
CEL-TEC
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
5000000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
140
Teknologjia:
Mini USB
Ueb-i i prodhuesit:
Cel-tec.cz
WDR:

Bashkangjitja Kamerë për veturë CEL-TEC M6 Dual edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE