Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për veturë DDPai M4 Plus Pro, e zezë

Kodi i produktit:
226169
EAN:
8594175352191
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ueb-i i prodhuesit:
En.ddpai.com
Teknologjia:
Micro USB, WiFi
Stabilizues imazhi:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
248.50 
Ju kurseni : 29.00   (12%)
219.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

DDPai M4 Plus Pro është një videokamerë me teknologji të përparuar që jep të shtëna WQHD me të vërtetë të detajuara që mund të jenë të dobishme në trajtimin e një sërë situatash kontradiktore që mund të ndodhin gjatë kohës që jeni në rrugë. Kamerën ka rezolucion WQHD prej 2560 x 1440 px, procesorin HUAWEI HiSilicon 3516C dhe format video H.264 që mbështet formatin e kursimit të energjisë me cilësi të lartë të imazhit. Senzori i kamerës Omnivision OV4689 4 Mpix CMOS me ndjeshmëri të lartë në dritë të ulët. Lentja e kamerës ka 6 elementë, një filtër infra të kuq, një hapje f / 1.8 dhe një kënd të gjerë shikimi prej 140 °. Kamera është gjithashtu e pajisur me një modul GPS të integruar dhe mbështet teknologjinë Wi-Fi dhe rrjetet sociale (Facebook, Twitter, YouTube, etj). Sigurisht kamera është një senzor G, looping dhe mbështetja për një kartë micro SD me kapacitet deri në 128 GB. Kamera përfshin një bateri të integruar Li-Ion me kapacitet prej 250 mAh dhe rezistencë të lartë termike. Dimensionet e kamerës janë: 64.2 x 64.7 x 32.9 mm. Pesha: 71 g. Aksesorët: mbajtës magnetik të certifikuar për qëndrueshmëri dhe lidhje të vazhdueshme magnetike, karikues me dy porte USB (5V / 1.0A dhe 5V / 2.1A), telekomandë Snap dhe kabllo karikimi me gjatësi 3.5 m.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594175352191
Formati i kompresimit të videove:
H.264, MP4
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizime:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
8594175352191
Lansuar:
14. 11. 2017
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Lloji i stabilizatorit:
Elektronikë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
64,2 x 32,9 x 64,7
Pesha [g]:
71
Prodhuesi:
DDPai
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2560 x 1440 (25fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
140
Stabilizues imazhi:
Teknologjia:
Micro USB, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
En.ddpai.com
WDR:

Bashkangjitja Kamerë për veturë DDPai M4 Plus Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE