Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për veturë DOD LS475W+, 145 °, Full HD

Kodi i produktit:
219564
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

407.50 
Ju kurseni : 39.00   (10%)
368.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 30.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera regjistron Full HD në 60 fps me rezolucion video të 1920 x 1080, ku me cilësi Full HD, ju mund të njihni lehtësisht të gjitha detajet, siç janë targat e tjera të automjeteve, fytyrat e karakterit, shenjat rrugore dhe më shumë. DOD LS475W + është e mbushur me një mori të teknologjive dhe veçorive të dobishme për t'ju dhënë një pasqyrë të përsosur të udhëtimit tuaj dhe karameleve të mundshme të rrugës. Ky aparat fotografik bën fotografi të ditës dhe natës me sensor Sony STARVIS, aperturë të madhe F1.6, lente qelqi 6G (kombinim i gjashtë shtresave qelqi) dhe teknologji WDR 2.0. Videoja është e plotë HD me rezolucion 1920 x 1080 dhe shtohet në kënd të gjerë 145 °, duke marrë një pamje panoramike të pjesës së përparme të veturës pa shtrembërim. Kamera mbështet kompresimin e imazhit H.264, e cila ju mundëson të shikoni të gjitha pamjet në ekranin 3 ". Përveç një imazhi të lartë, kamera përmban veçori të dobishme të tilla si G-sensor, mbrojtje manuale SOS, monitorimin e parkimit, zbulimin e shpejtësisë së kamerës, regjistrimin automatik, regjistrimin ose analizën rrugore. Kamera gjithashtu ka procesor GPS me shpejtësi 10x, regjistrues GPS, kalibrim automatik kohor me GPS, softuer DOD GPS 2.0 player. Menuja e kamerës është e disponueshme në gjuhën Çeke dhe Sllovake. Poashtu, kamera mund të lidhet me një furnizim me energji 12 / 24V, kështu që mund ta përdorni si në një makinë të pasagjerëve, ashtu edhe në autobusë ose kamionë. Bateria e integruar është me kapacitet të lartë 3.7 V Lithium 900 mAh, dhe kamera mbështet kartat mikro SD deri në 128 GB. Vjen me mikrofon / altoparlant të integruar dhe është e çertifikuar për përdorim në të gjithë BE-në. Dimensionet e kamerës janë 112.6 x 71.9 x 36.4 mm. Pesha është 145 g.

Vlerësimet

Bashkangjitja Kamerë për veturë DOD LS475W+ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE