Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për makinë GoGEN CC 104 FULL HD, e zezë

Kodi i produktit:
228199
Detektim të lëviizjes:
Lloji i kamerës:
Për makinë
Shtrirja maksimale [°]:
120
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080

Si të porosisim në Gjirafa50?

67.50 
Ju kurseni : 8.00   (12%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamerë e fuqishme digjitale e përshtatshme për përdorim me makina, për shembull në rastin e një aksidenti të trafikut ose vetëm për vozitje. Për këtë model ju do të vlerësoni gjithashtu ekranin LCD 1.5 ", funksionin SOS për të bllokuar regjistrimet e marra ose për shembull zbulimin e lëvizjes. Dimensionet e saj kompakte nuk ndërhyjnë me pamjen nga makina dhe instalimi në xhamin e përparmë është shumë i lehtë falë kllapës së mbyllur. Kamera mund të regjistrojë incizim Full HD ose imazhe të qarta 12 Mpx. Kamera gjithashtu është e pajisur me një senzor të ndjeshëm G që identifikon dhe mbyll të gjitha momentet kritike, siç janë frenimi i shpejtë, përshpejtimi ose ndikimi. Kjo kamerë ka rezolucion Full HD prej 1920 x 1080 px, kënd shikimi 120 shkallë, mikrofon dhe altoparlant të integruar. dhe mbështetje për kartë Micro SDHC me kapacitet deri në 32 GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Detektim të lëviizjes:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
1.5
EAN:
8590393261345
Formati i kompresimit të videove:
AVI
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
GOGCC104FULLHD
Lansuar:
21. 12. 2017
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ndjeshmëria maksimale [ISO]:
400
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
GoGen
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
120
Teknologjia:
Mini USB

Bashkangjitja Kamerë për makinë GoGEN CC 104 FULL HD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE