Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për veturë GoGEN CC 388 SUPER HD, zezë

Kodi i produktit:
228198
Aspekt 16:9:
Lansuar:
21. 12. 2017
Shtrirja maksimale [°]:
150
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2304 x 1296 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

114.50 
Ju kurseni : 15.00   (13%)
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

GoGen CC 388 është kamerë e fuqishme digjitale e cila do ju mundësoj të inçizoni vozitjen tuaj dhe kështu të hiqni çdo dyshim në rast të ndonjë aksidenti. Aksesori arrinë të inçizoj me rezolucion prej 2304 x 1296 piksela, mund të vendoset mbi xhamin e makinës përpara me kupën me vakuum, ofron mbështetje për kartelë te memories SDHC me madhësi deri në 64GB si dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Aspekt 16:9:
Detektim të lëviizjes:
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2
EAN:
8590393261352
Formati i kompresimit të videove:
H.264, MOV
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizime:
Incizues zëri:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
GOGCC388SUPERHD
Lansuar:
21. 12. 2017
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
GoGen
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2304 x 1296 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
150
Teknologjia:
Micro USB, mini HDMI

Bashkangjitja Kamerë për veturë GoGEN CC 388 SUPER HD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE