Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë për veturë Mio MiVue 751, e zezë

Kodi i produktit:
226780
Apertura maksimale e lentes:
1.8
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Shtrirja maksimale [°]:
140
Senzor G:
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2560 x 1440 (30fps)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
203.50 
Ju kurseni : 37.00   (18%)
166.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kamera praktike dhe kompakte me rezolucion 2.5K (2560 x 1440) me 30 fps ka një kënd të gjerë të pamjes me 140 shkallë, si dhe hapjë f1.8, sensor 3-axis dhe ekran 2.7". Poashtu shumë e përshtatshme është dhe funksioni GPS, zbulimi me radar dhe mbështetje për sistemin inteligjent ADAS. Kamera ka një modë të natës, aftësinë për të kapur foto stabile, paralajmërim për gjumë dhe alarm nëse kaloni shpejtësinë. Përfshin slote për mikro SD kartë me kapacitet 128GB. Kamera është e përshtatshme me MiVue A20 Dual Recording Vamera me MiVue Smartbox e jashtme për regjistrime edhe kur automjeti është i parkuar. Dimensionet: 52.5 x 87.8 x 31.9 mm dhe peshë 100g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1.8
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2.7
EAN:
4713264280410
Formati i kompresimit të videove:
H.264, MOV
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
5415N5480012
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
87,8 x 52,2 x 31,9
Pesha [g]:
100
Prodhuesi:
Mio
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2560 x 1440 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
140
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Bashkangjitja Kamerë për veturë Mio MiVue 751 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE