Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kamerë për veturë Mio MiVue 752 WiFi Dual, zezë

Kodi i produktit:
226781
Apertura maksimale e lentes:
1.8
Lloji i kamerës:
Për makinë
Teknologjia:
WiFi
Shtrirja maksimale [°]:
140
Senzor G:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
309.50 
Ju kurseni : 76.00   (25%)
233.50 € * Përfshirë TVSH-në
25% Zbritje Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mio MiVue 752 WiFi Dual është një aparat fotografik i mrekullueshëm, i lehtë dhe kompakt me 2.5 inç me pjesën e pasme Full HD. Përveç këtyre rezolucioneve,vlenë për t’u vlerësuar këndi i gjerë prej 140 °, me hapje të shkëlqyeshme të mbështetjes f1.8, Wi-Fi. Madhësia e ekranit është 2.7 ". Përfshihet GPS, zbulimi i radarit dhe mbështetë sistemin inteligjent ADAS. Kamera është në pamjen e natës, dhe ka aftësi për të marrë imazhe të gjata, paralajmërime me korsi, paralajmërime mikro-gjumë ose alarmë shpejtësie nëse tejkaloni shpejtësinë. Dimensionet e kamerës janë 52.5 x 87.8 x 31.9 mm dhe peshon 100 g. Përfshinë MiVue 752 WiFi Dual gjithashtu përfshinë kamerën e pasme MiVue A20.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Apertura maksimale e lentes:
1.8
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2.7
Dual:
EAN:
4713264280427
Formati i kompresimit të videove:
H.264, MP4
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
5415N5480013
Lansuar:
24. 11. 2017
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
87,8 x 52,2 x 31,9
Pesha [g]:
100
Prodhuesi:
Mio
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
2560 x 1440 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
140
Teknologjia:
WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Bashkangjitja Kamerë për veturë Mio MiVue 752 WiFi Dual edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE