Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për veturë Mio MiVue 788 Connect, e zezë

Kodi i produktit:
228862
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2.7
Mundësi parkimi:
Teknologjia:
AV, Bluetooth, WiFi
Shtrirja maksimale [°]:
140
Senzor G:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
228.50 
Ju kurseni : 19.00   (8%)
209.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

MiVue 788 Connect është një videokamerë me formë të pjerrët, dhe e lëmuar që jep imazhe vërtet të hollësishme në rezolucion Full HD me 30 korniza për sekondë. Këto pamje pastaj mund të jenë në dispozicion në çdo kohë për t'u marrë me një numër situatash të diskutueshme që mund të ndodhin me ju kur jeni në rrugë, ose kur thjesht qëndroni në automjetin tuaj. Ka një kënd të gjerë vëzhgimi prej 140 °, lente F1.8, senzor G, ju paralajmëron kur largoheni nga korsia dhe ka një ekran me prekje prej 2.7 " dhe mbajtës 360° për vendosje në xhamin e përparmë të makinës. Ofron mbështetje për WiFi dhe H.264. Ju gjithashtu do të vlerësoni GPS-in, zbulimin e radarit dhe mbështetjen për sistemin inteligjent ADAS. Memoria e saj mund të zgjerohet përmes kartave microSD deri në 128 GB. Dimensionet e saj janë: 52.2 x 87.8 x 31.9 mm, ndërsa peshon 100 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2.7
EAN:
4713264280038
Ekran me prekje (touch):
Formati i kompresimit të videove:
H.264
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
5415N5680007
Lansuar:
16. 1. 2018
Lloji i kamerës:
Për makinë
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC, MicroSDXC
Mundësi parkimi:
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
87,8 x 52,2 x 31,9
Pesha [g]:
100
Prodhuesi:
Mio
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30fps)
Senzor G:
Shtrirja maksimale [°]:
140
Teknologjia:
AV, Bluetooth, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Mio-tech.com

Bashkangjitja Kamerë për veturë Mio MiVue 788 Connect edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE