Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për veturë TrueCam A4

Kodi i produktit:
157312
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
3
EAN:
8594175352726
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

118.50 
Ju kurseni : 34.00   (29%)
84.50 € * Përfshirë TVSH-në
29% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Video kamera praktike për veturë TrueCam prezanton një fushë inovative të kamera digjitale. TrueCam A4 është një kamerë digjitale e fuqishme, me cilësi të lartë dhe e përshtatshme për veturë,që mund të gjejë përdorim të shumtë, shembull gjatë aksidenteve në trafik ajo do të xhirojë gjithë ngjarjen. Falë shtrirjes së gjerë dhe lenteve mund të xhirohet hapësirë e madhe në mënyrë profesionale. Ka ekran LCD me diagonale 2.7", dhe rezolucion 1920 x 1080p me 30 fps. Bateri me rimbushje Li-Ion me kapacitet prej 250 mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
3
EAN:
8594175352726
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
8594175350173
Lansuar:
8 Gusht 2014
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
99 x 49 x 37
Prodhuesi:
TrueCam
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
3 000 000
Teknologjia:
HDMI, USB 2.0

Bashkangjitja Kamerë për veturë TrueCam A4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE