Kamerë për veturë TrueCam A5S

Kodi i produktit:
177444
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
Lloji i kamerës:
Për makinë
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
2 000 000
Prodhuesi:
TrueCam
Përmasat (mm):
103 x 51 x 40

Si të porosisim në Gjirafa50?

159.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.29 € në muaj

Përshkrimi i produktit

Video kamera profesionale për veturë TrueCam A5S vjen në verisonin A5 me modelin për të detektuar radarët. Kjo video kamerë është e fuqishme, profesionale me rezolucion HD, e përshtatshme për veturë dhe mund të shërbej shembull në rast të ndonjë aksidenti në trafik, duke xhiruar të gjithë ngjarjen. A5S ju mundëson të xhironi edhe gjatë natës. Cilësia e imazheve HD ju mundëson të shihni të gjitha hollësitë e pamjeve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
EAN:
8594175350555
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Incizues zëri:
Kodi i prodhuesit:
TRUECAMA5S
Lansuar:
3 Shtator 2015
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Përmasat (mm):
103 x 51 x 40
Prodhuesi:
TrueCam
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
2 000 000
Teknologjia:
HDMI, USB 2.0

Bashkangjitja Kamerë për veturë TrueCam A5S edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE