Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kamerë për veturë TrueCam A6

Kodi i produktit:
185130
Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
Lloji i kamerës:
Për makinë
Shtrirja maksimale [°]:
130
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30fps)
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
12 000 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

173.50 
Ju kurseni : 22.00   (13%)
151.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

TrueCam A6 është kamerë që përfshin pamje nga prapa me anë të së cilës ju keni pamje të përsosur për atë se çfarë është duke ndodhur prapa veturës tuaj. Autochambers mund të xhiroj pamje cilësore. Kamera është e pajisur me një numër të tipareve që do të jenë shoqëruesi juaj i përkryer jo vetëm në udhëtime të gjata. Kamera është HD me rezolucion 1920 x 1080p si dhe me diagonale 2.7". Ekrani është LCD dhe ka pamje nga prapa, që e bën më të lehtë edhe parkimin apo orientimin në përgjithësi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e panelit LCD ["]:
2,7
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
3
EAN:
8594175350722
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
GPS:
Kapaciteti maksimal i kartës së memories [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
TRUECAMA6
Lansuar:
6 Shkurt 2016
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
TrueCam
Rezolucioni maksimal i senzorit [piksel]:
12 000 000
Rezolucioni maksimal i videove [piksel]:
1920 x 1080 (30fps)
Shtrirja maksimale [°]:
130
Teknologjia:
HDMI, USB 2.0

Bashkangjitja Kamerë për veturë TrueCam A6 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE