Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Karikues Navitel për kamerë

Kodi i produktit:
259688
Dizajnuar për:
Video kamerë
EAN:
8594181740661
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
PSCNAVIDVR

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me këtë mbushës, shpejt mund të rimbushni pajisjen tuaj në momentin e ndezjes së makinës tuaj. Avantazhi i mbushësit është një kabllo e gjatë prej 3.3 m, në sajë të së cilës mund të vendosni pajisjen kudo në makinë. Tensioni i hyrjes është 12-24 V dhe ka një LED të gjelbërt që tregon kur paisja është e lidhur. Nëse kaloni kohë në udhëtime të gjata, ky përshtatës do të jetë një ndihmë e madhe për ju.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Video kamerë
EAN:
8594181740661
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Karikim pa kabllo:
Jo
Kodi:
PSCNAVIDVR
Lansuar:
18. 4. 2019
Për makinë:
Prodhuesi:
Navitel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE