Mbajtëse Navitel për R1000

Kodi i produktit:
259705
EAN:
8594181740982
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Navitel R1000
I përdorshëm me markat:
Navitel
Kodi:
HOLNAVI8

Si të porosisim në Gjirafa50?

41.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594181740982
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Navitel R1000
I përdorshëm me markat:
Navitel
Kodi:
HOLNAVI8
Lansuar:
18. 4. 2019
Lloji i mbajtësit:
Për makinë, për xham
Mbajtëse për:
Video kamerë
Prodhuesi:
Navitel

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE