Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set kamerash Cowon AW2, 64GB, i argjendtë

Kodi i produktit:
153341
Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,7
EAN:
8809290185396
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

675.50 
Ju kurseni : 283.00   (42%)
392.50 € * Përfshirë TVSH-në
42% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Cowon AW2 është një set me dy kamera për veturë. Të dy kamerat sigurojnë imazhe të qarta në rezolucion Full HD dhe mund të zgjidhin situata shumë kontraverse në trafik. Falë kualitetit Full HD ju merrni gjithmonë imazhe të përkryera me detajet më të qarta. Për transferim të shpejtë të imazheve në pajisje tjera, përdoret sistemi WiFi. Kamerat Cowon posedojnë funksione të shkëlqyeshme që do të përmirësojnë përvojën e ngasjes tuaj. Ato incizojnë me një rezolucion me 1920 x 1080 pix. Dimensionet e pajisjes janë 93 x 67 x 18.5 mm dhe peshon 134 g. Mund të pajiset me një kartë Micro SD me kapacitet 64GB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e skanimit [1/xx inç]:
2,7
EAN:
8809290185396
Fotografi digjitale:
Full HD:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Incizues zëri:
Kapaciteti i memories së brendshme [GB]:
64
Lansuar:
22 Maj 2014
Lloji i kamerës:
Për makinë
Lloji i senzorit të imazhit:
CMOS
Mediat incizuese:
MicroSD, MicroSDHC
Ngjyra:
Argjendtë
Përmasat (mm):
102 x 38 x 38
Prodhuesi:
COWON
Teknologjia:
WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Cowonglobal.com

Bashkangjitja Set kamerash Cowon AW2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE